Pracownik warsztatu

AKTUALNIE POSZUKUJEMY osobę na stanowisko:

Pracownik warsztatu do przyuczenia – Stargard

Typ oferty Umowa zlecenie/umowa o pracę

Doświadczenie: niewymagane
Numer oferty M/03/2019
Kontakt 531-231-508

Opis stanowiska:

  • Nauka obróbki blacharskiej
  • Nauka wykonywania elementów konstrukcyjnych
  • Montaż izolacji przemysłowej
  • Nauka obsługi maszyny CNC

Wymagania:

  • Zdolności manualne
  • Chęci do pracy oraz zaangażowanie
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Pracę jednozmianową (7:00-15:00)
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Wynagrodzenie 16-18 zł/h netto
  • Wolne weekendy
  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie.

Praca w Izoler czeka właśnie na Ciebie! Chętnie powitamy Cię w naszym Zespole!

Nie znalazłeś na naszej stronie interesującej Cię oferty pracy?

Napisz do nas! Umieścimy Cię w swojej bazie i odezwiemy się jak najszybciej.

Firma Izoler stale się rozwija, dlatego odpowiedź na Twoje zgłoszenie może pojawić się szybciej, niż myślisz!

Czekamy na Wasze zgłoszenia: a.zdrojewska@izoler.eu